Zaujímavosti

Poďakovanie

Liptovský Hrádok

Predvčerom, 7.4.2016 sme vás prostredníctvom našej facebookovej stránky informovali o pátracej akcií po 62 ročnej Márií z Liptovského Hrádku. Aj napriek snahe všetkých zúčastnených záchranárov, policajtov, dobrovoľníkov a psovodov sa ju, žiaľ, nepodarilo nájsť živú. Jej telo objavil náhodný okoloidúci včera ráno v koryte rieky Belá, o čom sme vás tiež informovali.

Pátrania sme sa zúčastnili aj my, tím Liptov112. Počas akcie sme niekoľkokrát boli v kontakte s rodinou a snažili sa získať akékoľvek informácie, ktoré by nám pomohli, aby sme pani Máriu našli, žiaľ boli sme neúspešní… Aj napriek neúspechu nám včera večer do redakcie prišla sms správa od manžela nebohej Márie. Prikladáme ju v pôvodnom znení:

,,Vďaka za vašu obetavosť, ľudskosť a snahu za každú cenu pomôcť blížnemu. Ste správni ľudia na správnych miestach. Nesmierne si to vážim a využívam túto možnosť úprimne sa poďakovať všetkým zúčastneným a zainteresovaným zložkám. Prosím tlmočte moju úprimnú vďaku všetkým včetne psíkov. S pozdravom Vdovec.“

 

K poďakovaniu všetkým zúčastneným sa pripájame aj my a rodine vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť.