KrimiNehody

Policajná naháňačka skončila nehodou

V utorok 19. 02. 2024 v podvečerných hodinách hliadka polície chcela v Podturni skontrolovať osobné motorové vozidlo idúce zo smeru od Lipovského Hrádku. Pri zastavovaní vozidlo značky Seat nerešpektovalo výzvu polície, nezastavilo ale práve naopak, zrýchlilo svoju jazdu a pokračovalo v smere na Liptovský Mikuláš.

Policajná hliadka začala vozidlo prenasledovať. Vodič sa rozhodol z hlavnej cesty 1/18 odbočiť na obec Beňadiková, kde pri vjazde do obce, nezvládol riadenie a v zákrute havaroval. Vozidlo vrazilo do oplotenia. Vodič a spolujazdec sa dali na útek. Policajti ich prenasledovali. Jedného z nich ( 19 rokov ) sa podarilo dolapiť. Po druhom stále pátrajú.

Na miesto dopravnej nehody bola privolaná posádka RZP, ktorá ošetrila zraneného a následne ho previezla do nemocnice. Okolie nehody, ako aj samotné vozidlo dôkladne prehľadali kriminalisti a policajný technik.

Polícia bližšie informácie pre teraz neposkytla, nakoľko prebieha vyšetrovanie. Prípad budeme sledovať a budeme vás informovať o nových zistených skutočnostiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *