FotogalériaNehody

Pri Dechtároch skončilo auto prevrátene na boku!

Dechtáre: Pár minút po dvanástej hodine vyrazili všetky záchranné zložky na diaľnicu D1, kde skončilo osobné auto prevrátené na boku.

Nehoda sa stala neďaleko odpočívadla Dechtáre, v smere z Ružomberku na Liptovský Mikuláš. Z doposiaľ presne nezistených príčin narazil tmavý Hyundai na stredové zvodidlá, prevrátil sa a po niekoľkých metroch sa zastavil v ľavom pruhu, prevrátený na boku. K nehode zakrátko dorazili všetky záchranné zložky. Ako prví na mieste zasahovali záchranári, ktorí zraneného vodiča ošetrili a previezli do nemocnice v Liptovskom Mikuláši. Na miesto boli povolaní aj hasiči z Ružomberka a Liptovského Mikuláša, ktorí asistovali záchranárom a na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. Keďže sa nehoda stala v ľavom, rýchlejšom pruhu, miesto nehody hasiči zabezpečili a výrazne označili spoločne s políciou a pracovníkmi Národnej diaľničnej spoločnosti. Po zdokumentovaní nehody políciou hasiči prevrátili auto na kolesá a pomohli s jeho naložením na vozidlo odťahovej služby.

Čo bolo presnou príčinou tejto nehody vyšetruje polícia, no zrejme dôležitú úlohu zohralo aj nepriaznivé počasie, jazdite preto opatrne!