FotogalériaNehody

Na šmykľavej ceste sa zrazili tri autá!

Liptovský Trnovec: Na ceste medzi Liptovským Trnovcom a Liptovskou Sielnicou došlo dopoludnia k zrážke troch áut.

Pravdepodobne šmyk na zľadovatelej ceste sa podpísal pod vážne vyzerajúcu nehodu niekoľko sto metrov pred obcou. Vodička Dacie smerovala do Liptovského Mikuláša, keď vpravotočivej zákrute dostala šmyk a čelne narazila do dvoch áut, z ktorých jedno skončilo mimo cesty. K miestu nehody po ohlásení zamierili všetky záchranné zložky. Keďže v jednom z havarovaných áut sedela tehotná žena, záchranári ju odviezli na ďalšie vyšetrenia do nemocnice. Otatní účastníci sa pri nehode nezranili. Na mieste zasahovali aj liptovskomikulášski hasiči, ktorí zabezpečili havarované autá proti požiaru a zasypali vytečené prevádzkové kvapaliny sorbentom. Po zdokumentovaní nehody pomohli naložiť havarované autá na vozidlá odťahovej služby.

Počas dokumentovania nehody bola cesta uzavretá v jednom pruhu a dopravu riadili viaceré policajné hliadky. Presné príčiny tejto nehody vyšetruje dopravná polícia.

V podobnom čase sa nehoda stala aj na svetelnej križovatke pri hypermarkete Tesco v Liptovskom Mikuláši. Za zrážku dvoch áut tam zrejme môže nedanie prednosti v jazde. Nehoda sa zaobišla bez zranení. Aj pri tejto nehode boli prítomní liptovskomikulášski hasiči a polícia.