Nehody

Tragická dopravná nehoda

Ako sme vás informovali v prvotnom článku https://liptov112.sk/vazna-dopravna-nehoda-pri-veternej-porube/

V sobotu 22. 07. 2023 vo večerných hodinách došlo k vážnej dopravnej nehode dvoch motorových vozidiel pri obci Veterná Poruba. Jednalo sa o čelnú zrážku s jednou obeťou. Mladý 30 ročný muž z Veternej Poruby sa už domov bohužiaľ nevráti. Stal sa obeťou tejto vážnej nehody. Svojim zraneniam, žiaľ podľahol na mieste nehody. Ostatných účastníkov previezli záchranári do nemocnice na ďalšie ošetrenie.

Na mieste tragédie zasahovali hasiči z útvaru v Liptovskom Mikuláši, ktorí postihnuté osoby vyslobodzovali z havarovaných automobilov. Posádky záchranárov, ktorí podávali prvú pomoc a transportovali postihnuté osoby do nemocničného zariadenia a polícia, ktorá dokumentovala dopravnú nehodu. Jej úlohou je objasniť čo v daný moment stalo a aká bola príčina tejto dopravnej nehody.

Pozostalej rodine mladej obete vyjadrujeme úprimnú sústrasť a zraneným rýchle vyliečenie.

Aktuálne vyjadrenia polície:

Dňa 22.07.2023 vo večerných hodinách (20.05 hod.) došlo na ceste tretej triedy číslo 2336 medzi Liptovským Mikulášom – časť Podbreziny a Veterná Poruba k tragickej dopravnej nehode. 30 ročný muž  viedol osobné motorové vozidlo zn. Škoda Felícia v smere od obce Veterná Poruba na Liptovský Mikuláš, kde z doposiaľ  presne nezistených príčin došlo ku stretu s oproti idúcim osobným motorovým vozidlom zn. Volkswagen Golf. Vodič z vozidla Škoda Felícia utrpel zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol. 

23 ročný vodič bol so zraneniami prevezený do nemocnice a  bol u neho vykonaný odber krvi. U nebohého bola nariadená pitva. 

Ďalšie okolnosti ako aj príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *