Krimi

TRAGICKÁ UDALOSŤ V ĽUBOCHNIANSKEJ DOLINE

Vo štvrtok (4. júla) v poobedňajších hodinách viedla v k.ú obce Ľubochňa, Ľubochnianska dolina, v oblasti Rakytov, v lesnom teréne doposiaľ nezistená osoba motorové vozidlo Nissan Navara.

Následne došlo za doposiaľ nezistených okolností k pádu motorového vozidla do rokliny. Vo vozidle sa nachádzali tri osoby. 37- ročný muž utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol, ďalšie dve osoby (vo veku 31 a 39 rokov) boli prevezené do nemocnice.

V súvislosti s touto udalosťou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a prečinu ublíženia na zdraví.

Ďalšie okolnosti prípadu, ako aj to, kto bol vodičom motorového vozidla, sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Zdroj + foto: PZ SR ZA

Na mieste zasahovali aj členovia HZS.SK

tlačová správa horskej záchrannej služby:

Súčinnosť horských záchranárov v Ľubochnianskej doline

Dňa 4.7.2024 v podvečerných hodinách prijalo Operačné stredisko tiesňového volania žiadosť o súčinnosť so záchrannými zložkami IZS v oblasti Rakytov pod vrcholom Nevedomá. V strmom lesnom poraste došlo k prevráteniu a pádu osobného automobilu s troma osobami. Na miesto vyrazili príslušníci HZS z Oblastného strediska Veľká Fatra pozemne. Horskí záchranári sa po príchode na miesto podieľali na vyprostení a transporte uviaznutej osoby. Žiaľ, u tejto osoby mohli príslušné zložky na mieste skonštatovať iba smrť. Telo nebohej osoby bolo následne odovzdané obhliadajúcemu lekárovi a PZ SR. Ostatní účastníci nehody boli so zraneniami odovzdaní do starostlivosti RZP na prevoz do nemocničného zariadenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *