Zaujímavosti

Vianočná hasičská služba je zatiaľ pokojná

Pripravení pomáhať sú 24 hodín počas každého dňa v roku. Obdobie vianočných sviatkov nie je výnimkou.

Aj počas najkrajších dní v roku sú v plnej permanencii príslušníci záchranných zložiek: hasiči, policajti, záchranári, mestskí policajti i horskí záchranári. Služba počas Štedrého dňa je však predsa len iná ako počas ostatných dní v roku.

S úderom 7:00 hodiny dnes začali slúžiť aj hasiči, ktorí Štedrý deň, keďže ich služba trvá 24 hodín, strávia v práci. V čase zverejnenia tohto článku nezaznamenali zatiaľ žiadny výjazd hasiči zo všetkých troch liptovských staníc: v Liptovskom Mikuláši, v Liptovskom Hrádku i v Ružomberku.

Zaželať čo najpokojnejšiu službu a zároveň poďakovať za prácu prišiel dnes dopoludnia hasičom na stanici v Liptovskom Mikuláši i štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič spolu s primátorom Liptovského Mikuláša a predsedom Združenia miest a obcí Liptova Jánom Blcháčom. Okrem slúžiacich hasičov ich privítala aj riaditeľka Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Liptovskom Mikuláši Eva Krajčiová.

Redakcia portálu www.liptov112.sk praje všetkým príslušníkom záchranných zložiek i svojim čitateľom pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *