Nezaradené

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť

Aj naša redakcia prijala včera podvečer správu o tragédii na diaľnici. V našom spravodajstve prinášame denno denne informácie z nášho okresu, kde tiež úzko spolupracujeme aj s HaZZ.

Preto aj nás táto informácia hlboko zasiahla.

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám, príbuzným, priateľom a všetkým hasičom.

Hasičský a záchranný zbor prišiel včera v podvečerných hodinách pri tragickej dopravnej nehode o dvoch svojich kolegov. O kolegov, ktorí nikdy neváhali nasadiť svoj život pre pomoc iným. O tých, ktorí svoju prácu milovali a brali ju ako poslanie pri výkone služobných povinností, ale aj mimo nich. O ľudí, ktorí neváhali kedykoľvek a komukoľvek z nás podať pomocnú ruku.

Počas života sa hasič mnohokrát stretá s ťažkými úrazmi, či smrťou. Pri pohľade na trpiaceho myslí na svoju rodinu a v kútiku duše dúfa, že zachraňovaný svoj boj o život vyhrá a ešte niekedy bude môcť objať svojich blízkych.

Sme síce profesionáli, ale v prvom rade sme ľudia. Ľudia, ktorí si pri pohľade na utrpenie iného uvedomujú, že sa to môže stať každému jednému z nás. Súcitíme s tými, ktorým pomáhame. Často máme zovreté hrdlo aj napriek tomu, že sa snažíme na celú situáciu pozerať s nadhľadom a rozvahou.

Tragédie však občas zasiahnu aj nás, hasičov. Tá včerajšia zasiahla rodiny a blízkych našich zosnulých kolegov a rovnako tak celý Hasičský a záchranný zbor, ktorý prišiel o svojich dvoch skvelých príslušníkov a priateľov.

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám, príbuzným, priateľom a kolegom. Táto udalosť je pre nás obrovskou ranou a nenahraditeľnou stratou.

Nikdy na Vás nezabudneme 🖤🕯️

zdroj: Prezídium HaZZ SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *