Krimi

Zlodeji vykradli bankomat

V utorok ráno našli pracovníci potravín CBA Verex a.s. v Liptovskom Hrádku na ulici Slovenského národného povstania poškodené vstupné dvere. Následne bolo zistené že zlodeji nemali v pláne vykradnúť potraviny ale bankomat, ktorý je umiestnený vo vstupnej chodbe potravín.

Na miesto udalosti bola privolaná polícia v súčinnosti s kriminálkou políciou.

Bližšie informácie polícia nezverejnila, nakoľko stále prebiehajú procesné úkony na mieste. Do ukončenia zaisťovania stôp bude predajňa pre verejnosť zatvorená.

Aktualizácia 14:30 hod Vyjadrenie polície k prípadu:

DVAJA NEZNÁMI MUŽI POŠKODILI BANKOMAT A ODCUDZILI Z NEHO HOTOVOSŤ.

Doposiaľ neznámi páchatelia sa mali v noci z pondelka 27. septembra na utorok 28. septembra v Liptovskom Hrádku vlámať do objektu predajne potravín. Následne mali poškodiť tam umiestnený bankomat, z ktorého mali odcudziť finančnú hotovosť v presne nezistenej výške. V súčasnej dobe vykonávame všetky potrebné prvotné procesné úkony a opatrenia za účelom zdokumentovania skutku a jeho objasnenia. V súvislosti s touto udalosťou bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestných činov krádeže a poškodzovania cudzej veci. Z dôvodu možného zmarenia, alebo sťaženia vyšetrovania nie je možné k prípadu poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *